Gisteravond was een normale training. 60 minuten in Z2 (hartslag 138-148) met wat versnellingen in de laatste 10 minuten, niks bijzonders.. of toch wel? Yep, de uitrusting was gisteravond iets anders. Om mijn rechterbovenarm zat de Tune Belt Sport Armband, model AB83.
Soms wil je gewoon je telefoon bij je hebben en meestal prop ik die in mijn kontzak van mijn tight. Ik ben niet zo’n voorstander van dit soort ‘armsteunen’ maar deze Sport Armband zit comfortabel. Ik had na 5 minuten al niet meer door dat ik hem om had. Mijn Nokia N97 past er prima in. Je moet het even doorhebben hoe hij er aan de bovenkant wordt ingeschoven maar daarna kun je aan de slag, lopen dus. Het bedienen van je telefoon kun je gewoon doen op het transparante venster, prettig als je onderweg toch even wilt twitteren. Via de bovenkant is er ruimte genoeg voor de hoofdtelefoon aansluiting. De verstelbare zachte band kun je gebruiken voor een bovenarm omtrek van 22 tot 43 cm. Verlengstukken zijn los verkrijgbaar maar ik denk dat menig hardloper dat niet nodig heeft.
En dan de prijs, erg aantrekkelijk, via iPodhoes.nl betaal je slechts € 19,95 voor dit handige hulpmiddel. Op deze website vind je overigens genoeg opberg- en beschermsystemen voor vele smartphones, dus niet alleen voor de iPhone. Eén ding is zeker, de Tune Belt Sport Armband gaat dit weekend mee met de Roparun, wie weet wat er allemaal gebeurd… een tweede kans voor een unieke foto krijg je meestal niet meer!






Te grappig! Ik heb deze kortgeleden gekocht voor m’n iphone. Zit lekker comfortabel inderdaad.
Bij mij bevalt hij ook erg goed en zowel mijn Iphone en de htc Desire passen er in (niet gelijk natuurlijk). Helaas nog niet geheel waterdicht maar hij beschermd de telefoons en dat is al heel wat.
Ik heb hem ook al op de fiets geprobeerd (tussen mijn ligstuur) maar ben daar over gestapt op waterdichte hoes van “cellular line” type voyager.
mooie hoes, ik heb ook zoiets voor mijn Ipod, alleen gebruik ik hem niet… helaas durf ik het niet, klinkt mss stom, maar ik ben altijd bang dat er van die mensen zijn die niet met hun handen van andermans spullen kunnen afblijven!
Ligt dus ongebruikt in de kast! Jammer maar helaas..
Ik heb er één voor mijn BlackBarry.
In het begin een paar keer gebruikt voor RoadRunnerGPS maar sinds mijn 310 van Garmin niet meer in gebruik. Wie weet dat ik hem weer ga gebruiken voor de lange duurlopen. Kan altijd iets onderweg gebeuren of je komt een kodakmoment tegen
Zit er al langer over te denken. Is ie ook waterdicht?
Dat is een mooi maatje. Ga ik proberen. Die ik nu heb zakt steeds af.
Gebruik de Tunebelt AB83 al ongeveer een maand of 16 voor mijn Iphone 4. Ook tijdens lange duurlopen bevalt hij perfect. Ga hem van de week even uitproberen i.c.m. een extra batterij voor de Iphone.
Veel plezier weer tijdens je Roparun avontuur!!
Alle modellen Tune Belts voor iphone, smartphone, ipod etc zijn ook verkrijgbaar bij De Hardloopwinkels.
Beetje sluikreclame.
Groet Marcel Wierenga