Al eerder heb ik een post gewijd aan de JVC HA-E3 hardloop hoofdtelefoon en nu is het tijd om de opvolger van de HA-E3SL te introduceren:

JVC HA-E130, “bandless” hoofd telefoon
Een nieuw design in vier frisse kleuren.
(met de klok mee)
blauw (HA-E130AE)
zilver (HA-E130SE)
roze (HA-E130PE)
wit (HA-E130WE)
Het handige clipje valt achter je oorschelp en dit houdt de HA-E130 stevig tegen je oor aan. Dus geen dopjes die tijdens het hardlopen uit je oor vallen.
• 1,2 meter snoer
• Frequentiebereik: 12-24000 Hz
• Gewicht 26 gram (zonder snoer)
• Prijs: ¤ 10,-
<%popup(20060505-hae130groot.jpg|800|1314|Klik hier voor een grote afbeelding van de HA-E130)%>
Diverse hardlopers zijn al enthousiast gebruiker van de HA-E3 en HA-E130, waaronder: Martine, Linda, Michelle, Patricia, Jacques maar ook een aantal hardlopende vrienden/vriendinnen van genoemde personen.
Heb je interesse? Mail mij!
Levertijden op dit moment:
Wit: uit voorraad
Blauw en roze: eind mei
Zilver: eind juni
update maart 2007: Lees alles over het 2007 model: HA-EB70 hier





Helaas Ronald, ik loop zonder mp3 speler.Maar ik kan mij voorstellen dat die oordopjes lastig kunnen wezen, en dan is dit een prima oplossing.
Groet Rinus.
Lijkt me wel wat, maar we hebben een acer mp3-speler met een miniplug-ingang. Daar passen de ‘normale’ plugs niet in.
Ik ben nog steeds heel erg blij met mijn, bij jouw aangeschafte, hooftelefoon!!! Ook de mp3 speler bevalt prima!!! Nogmaals heel erg bedankt!!!!!
@Rinus: Voor mij ook geen muziek tijdens het lopen maar er zijn genoeg hardlopers die het geweldig vinden.
@Rick: is dat zo’n 2,5mm plugje? Daar zijn verloopjes voor, zie http://www.mp3shop.nl/produ…
@Patricia: heel graag gedaan!!
Ik loop "zonder". Maar ik heb bij mijn 4Gb iPod mini "in-ear" iPod’s gekocht. Veel betere pasvorm en een lage tonen bereik waar je U tegen zegt!
Als deze kapot is weet ik wat de opvolger is, ik ben er nog steeds erg blij mee. Het is superding en zeker voor die prijs.
Zie mail
Laat ik je nu net toevallig vandaag genoemd hebben in een logje, toevalliger kan het niet(-: Lekkere koptelefoon, al heb ik als brildrager wel effe de slag te pakken moeten krijgen. Wat ik vooral mooi vind is het perfecte geluid wat eruit komt. Top ding!
Is inderdaad een bijkomend voordeel voor Ronald, ik moet hem natuurlijk wel noemen als ik dat ding in huis heb en getest
))
de mijne doet het nog goed,maar ik zal het onthouden voor als t’ie sneuvelt
ze zijn wel leuk met die kleurtjes
Bestelling voor je webshop:
Doe mij maar zo’n witte!
Tot donderdag!
@allen, dank voor jullie postieve reacties!
@Esther, thanks.. ik neem ‘m donderdag mee. zie je dan!