Opvallende test – reflectieveters en ledhesjes
Hardlopen in het donker: iets wat in deze maanden heel vaak voorkomt. Ik erger mij altijd dood aan hardlopers (maar ook fietsers) die onverlicht op pad gaan, vaak ook nog lopend in een donkere outfit. Mensen, dat kan echt niet! Je denkt misschien dat je gezien wordt maar niets is minder waar… je moet minimaal wat reflecterende kleding aan of accessoires die licht weerkaatsen of lampjes ‘aan boord’ hebben.
Met de bestelling van een Ledhedje (€ 14,50) die verkrijgbaar is in 2 maten steun je de RopaRun via team Eco Runners.

Met de veters van John, beter bekend als @Runningcobbler van Vetersopmaat.nl steun je opnieuw de RopaRun via team Tref en Co. Gebruik bij je bestelling de actiecode “RunningRonald” en je ontvangt 10% korting en 50 cent van je bestelling gaat naar Tref en Co!
Meer tekst is overbodig: kijk maar naar het filmpje!
Nesrine
Mr niteRider,
Gaaf spullen het is zeker iets om te proberen en ik vind je filmpje super cool gemakt!
Ciao
Ronny
Helemaal top. Leuk filmpje, je laat goed de zichtbaarheid zien. Was al een tijdje aan het kijken naar goede verlichting en heb gelijk een ledhesje besteld.
Jan-Jaap
Leuk filmpje, goed om te zien dat het reflecterende materiaal zo’n groot verschil maakt.
Zal de volgende keer maar weer braaf mijn reflecterende armbandjes mee nemen
Ik heb een vraagje over het ledhesje, op de website van de ecorunners spreken ze over 2 zakjes. Kun je vertellen hoe groot deze ongeveer zijn? Past er een telefoon/iPhone in? Of is het meer voor sleutels ed.
Robert den Besten
@Jan-Jaap
in het ene zakje zitten een compartiment waar de twee AA-batterijen inzitten en waarop je de ledjes kan aan- of uitzetten (in verschillende standen)
In het andere vakje past zowel een iphone4 of iphone5 en natuurlijk ook sleutels
@Ronald,
leuk filmpje! ik heb ook maar ledvestje.nl geregisteerd voor de mensen die op deze manier naar dit soort unieke hesjes zoeken
dus http://www.ledvestje.nl werkt nu ook, tnx!
Pascal Wolf
Weer een topfilmpje Ronald! Hesje heb ik net in huis en de veters zijn onderweg!
runninggerard
Hele mooi test Ronald. Toch fijn dat ze in Alphen meewerken aan deze test en het stroom even uitschakelen. Perfect
Hele fijne jaarwisseling en een top 2013. Ik hoop dat er weer veel blogs volgen.
Ronald
mod
@Nesrine: thanks :))
@Ronny: top, goed gedaan!
@Jan-Jaap: ik heb ze ff voor je opgemeten: 1 zakje wordt gebruik voor het batterij-compartiment: 2 x AA batterij. Het batterijkastje is: 78 x 39 x 18mm. De zakjes zelf hebben in ruimte van bxhxd: 75 x 95 x ong 30 mm en worden afgesloten met een flap met klittenband. De schakelaar voor de verlichting zit op het batterijkastje. Het batterijkastje zit in de rechterzak (als je ‘m aan hebt dus). De zakjes zitten aan de binnenkant achter de (bijna) diagonale banden. De onderkant is stelbaar met 4 klittenbanden zodat hij altijd strak genoeg zit. Foto van de batterijzak zie je hier: http://www.runningronald.nl/blog/wp-content/ledheszakje.png
@Robert: dank voor je aanvulling
– Hee slim dat ledvestje.nl nu ook werkt 
@Pascal: top!!
@Gerard: ja, fijn he, de gemeente is hier zo flexibel. Dank je, jij ook een top 2013
Jan-Jaap
Dank je wel voor je gedetaileerde reactie :).
ga nu ook zo’n hesje bestellen, kan ik hem ook gebruiken als “tasje” voor de gsm etc.
en idd ook de beste wensen voor het nieuwe jaar.
Willem
Bedankt voor de demo.. Ik weet nu wel dat ik geen elastische veters moet hebben… als ik weer een keer in de diepe modderplas ga staan ben ik dan zo een schoen kwijt
Keesdeloper
Ik heb het LEDhesje inmiddels ook binnen en al een keer getest. Prima ding, geeft veel licht. Mensen zitten wel achterstevoren op de fiets, hahaha!
27 mei, 2019 2 0
Leiden Marathon 2019 – Een zware editie
13 mei, 2019 0 0
De pittige marathon van Zwalm
14 feb, 2019 1 1
Two Rivers Marathon – Wind – Koud – Nat
13 jan, 2019 0 1
159e Zegerplasloop – 15KM en tevreden
21 okt, 2018 3 1
Landgoed Twente Marathon 2018
21 okt, 2018 3 1
Landgoed Twente Marathon 2018
27 mei, 2019 2 0
Leiden Marathon 2019 – Een zware editie
14 feb, 2019 1 1
Two Rivers Marathon – Wind – Koud – Nat
13 jan, 2019 0 1
159e Zegerplasloop – 15KM en tevreden
13 mei, 2019 0 0
De pittige marathon van Zwalm
Ronald says:
Hoi Bettina, dank je wel voor je leuke reactie. Mijn blog...
Bettina says:
Geweldig om te zien en te lezen! Veel motivatie breng je...
Kevin says:
Gaaf! Een hele andere ervaring dan de gemiddelde marathon op deze...
Sportvastgastblog – Het Sportvasten verslag van Twitia - Fittergy Sportvasten says:
[…] hier het hele […]
Wim Groenendijk says:
Wat een leuk verslag! Dit jaar loop ik de marathon van...
Blog catergorieën
Archief per maand
Mijn volgende RRun
in 18 days, 9 hours, 4 minutes, 3 seconds
Lezers van RR.nl
Odometer